ІЧ-прожектор Lightwell LW4-40IR60-220
ІЧ-прожектор, дальність 45 м, кут 55°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 4 ІЧ-діоди, розміри 114 x 86 x 86 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір сірий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
Відеоспостереження
- Автомобільні реєстратори
- Аксесуари для відеоспостереження
- Відеореєстратори
- Гермокожухи і кронштейни
- ІЧ-підсвічування
- Комплекти відеоспостереження
- Передача відео
- Розпізнавання автомобільних номерів
- Термометричні системи
- Відеокамери
- Тепловізори
- Монітори
- Камери спостереження
- Компьютерное видеонаблюдение и аналитика
Що таке ІЧ-прожектор
Освітлення
Режими
Корпус
Невеликі габаритні розміри (114 x 86 x 86 мм) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому інтер'єрі.
Споживання
Для даної моделі потрібно живлення АC 220 В.
| lightwell-lw4-40ir60-220.pdf | 0.98 МБ |
Інші товари Lightwell
ІЧ-прожектор, дальність 100 м, кут 45°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 9 ІЧ-діодів, розміри 180 x 115 x 140 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 60 м, кут 85°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 9 ІЧ-діодів, розміри 180 x 115 x 140 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 100 м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В / 0.75 А, 96 ІЧ-діодів, розміри 180 х 140 х 80 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне увімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час і вимикання в денний. Колір білий, метал, -35° ... + 40° С.
ІЧ-прожектор, дальність 100м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, 220 В / 0.7 А, 96 ІЧ-діодів, розміри 180 х 140 х 80 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне увімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час і вимикання в денний. Колір білий, метал, -35° ... + 40° С.
ІЧ-прожектор, дальність 50 м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В 400 мА, 54 ІЧ-діоди, розміри 133 x 113 x 68 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С.