ІЧ-прожектор Lightwell LW54-50IR60-12
В наявності
Гарантія 12 міс.
Виробник: Lightwell
Купити
ІЧ-прожектор, дальність 50 м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В 400 мА, 54 ІЧ-діоди, розміри 133 x 113 x 68 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С.
ІЧ-прожектор LW54-50IR60-12 на 54 діоди з дальністю освітлення 50 м, кутом огляду 30°.
Компанія виробник Lightwell.
Що таке ІЧ-прожектор
Освітлення
Режими
Корпус
Невеликі габаритні розміри (133 x 113 x 68 мм) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому інтер'єрі.
Споживання
Для даної моделі потрібно живлення DC 12 В. Споживання пристрою – 0.4 A.