ІЧ-прожектор Lightwell LW96-100IR60-12
В наявності
Гарантія 12 міс.
Виробник: Lightwell
Купити
ІЧ-прожектор, дальність 100 м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В / 0.75 А, 96 ІЧ-діодів, розміри 180 х 140 х 80 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне увімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час і вимикання в денний. Колір білий, метал, -35° ... + 40° С.
ІЧ-прожектор LW96-100IR60-12 на 96 діодів з дальністю освітлення 100 м, кут огляду 30°.
Компанія виробник Lightwell.
ЩО ТАКЕ ІЧ-ПРОЖЕКТОР
ОСВІТЛЕННЯ
РЕЖИМИ
КОРПУС
Невеликі габаритні розміри (180 х 140 х 80 мм) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому інтер'єрі.
СПОЖИВАННЯ
Для даної моделі потрібно живлення DC 12 В. Споживання пристрою – 1 A.