ІЧ-прожектор LW4P-15 IR 160-12
Немає
Гарантія 12 міс.
Виробник: Lightwell
Замовити
ІЧ-прожектор, дальність 10 м, кут 160°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В 830 мА, 4 ІЧ-діоди, розміри 109 x 109 x 27 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір сірий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор LW4P-15IR160-12 на 4 діоди з дальністю освітлення 10 м, кутом огляду 160°.
Компанія виробник Lightwell.
Що таке ІЧ-прожектор
Технічні характеристики ІЧ-прожектора Lightwell LW4P-15IR160-12
Освітлення
Режими
Корпус
Невеликі габаритні розміри (109 x 109 x 27 мм) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому інтер'єрі.
Споживання
Для даної моделі потрібно живлення DC 12 В. Споживання пристрою – 0.83 A.