ІЧ-прожектор LW3-60IR30-12
Немає
Гарантія 12 міс.
Виробник: Lightwell
Замовити
ІЧ-прожектор, дальність 60 м, кут 30°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В 165 мА, 3 ІЧ-діоди, розміри 75 x 75 x 95 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір срібло, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор LW3-60IR30-12 на 3 діоди з дальністю освітлення 60 м, кутом огляду 30°.
Компанія виробник Lightwell.
Що таке ІЧ-прожектор
Технічні характеристики ІЧ-прожектора Lightwell LW3-60IR30-12
Освітлення
Режими
Корпус
Невеликі габаритні розміри (75 x 75 x 95 мм) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому інтер'єрі.
Споживання
Для даної моделі потрібно живлення DC 12 В. Споживання пристрою – 0.165 A.