Світильник світлодіодний LightWell LW-F48WP65 IP65 6500K 48 Вт
Світильник LED лінійний для стаціонарного освітлення. Потужність лампи: 48Вт. Світлова температура 6500K (білий холодний). Світловий потік: 90 лм/Вт (люмен на ват). Індекс передачі кольору: RA80. Живлення: 220В. Розміри: 1200 х 68 х 48 мм.
Світильник LED лінійний LW-F48WP65 потужністю 48Вт та типом світлодіода 2835 SMDКомпанія-виробник Lightwell.
ЩО ТАКЕ СВІТОЛЬНИК LED
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ LED СВІТИЛЬНИКА LW-F48WP65
ОСВІТЛЕННЯ
Лінійний світильник має світлову температуру 6500K (холодне світло).
КОРПУС
Невеликі габаритні розміри (1200х68х48мм) дозволять встановити лампу практично непомітно і в будь-якому екстер'єрі.
ЖИВЛЕННЯ
Для даної моделі потрібне живлення 220В.