ІЧ-прожектор LW12-100IR30-220
ІЧ-прожектор, дальність 100м, кут 30 °, довжина хвилі 850 нм, AC220V, 12 ІЧ-діодів, розміри 221х172х90мм, вуличне виконання IP65, кронштейн в комплекті. Автоматичне вмикання ІЧ-підсвічування в нічний час і вимикання в денний. Колір сірий, метал, -35 ... + 40 С.
Відеоспостереження
- Автомобільні реєстратори
- Аксесуари для відеоспостереження
- Відеореєстратори
- Гермокожухи і кронштейни
- ІЧ-підсвічування
- Комплекти відеоспостереження
- Передача відео
- Розпізнавання автомобільних номерів
- Термометричні системи
- Відеокамери
- Тепловізори
- Монітори
- Камери спостереження
- Компьютерное видеонаблюдение и аналитика
ІЧ-прожектор, дальність 100м, кут 30 °, довжина хвилі 850 нм, AC220V, 12 ІЧ-діодів, розміри 221х172х90мм, вуличне виконання IP65, кронштейн в комплекті. Автоматичне вмикання ІЧ-підсвічування в нічний час і вимикання в денний. Колір сірий, метал, -35 ... + 40 С.Інші товари Lightwell
ІЧ-прожектор, дальність 140 м, кут 40°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 12 ІЧ-діодів, розміри 221 x 170 x 80 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір сірий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 100 м, кут 80°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 12 ІЧ-діодів, розміри 221 x 170 x 80 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір сірий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 40 м, кут 60°, довжина хвилі 850 нм, DC 12 В 1000 мА, 4 ІЧ-діоди, розміри 114 x 86 x 86 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір сірий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 100 м, кут 45°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 9 ІЧ-діодів, розміри 180 x 115 x 140 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення
ІЧ-прожектор, дальність 60 м, кут 85°, довжина хвилі 850 нм, АC 220 В, 9 ІЧ-діодів, розміри 180 x 115 x 140 мм, вуличне виконання IP65. Автоматичне ввімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний час. Колір білий, -35 ... +40°С. Вбудований блок живлення