Бездротовий ІЧ+НВЧ датчик руху Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE AX PRO з імунітетом до тварин
ІЧ+НВЧ датчик руху для внутрішнього встановлення, зона виявлення 12 х 12 м, кут виявлення 85.9°, імунітет до тварин до 30кг, робоча частота 868МГц, дальність зв'язку до 1600м, тампер, живлення 2 батареї CR123A, розміри 65.5 x 103 x 48.5мм
Бездротовий внутрішній датчик руху ІЧ+НВЧ DS-PDD12P-EG2-WE AX PRO з імунітетом до тварин до 30 кг.
Бренд: Hikvision
Функціональні особливості
- 24ГГЦ НВЧ + ІЧ датчик руху
- 3D-оптика, в тому числі підтримка захисту нижньої зони, повне охоплення без «мертвих» кутів
- регульований рівень чутливості
- цифрова температурна компенсація
- безпека передачі даних: шифрування AES-128
- віддалене налаштування через застосунок
- кілька способів реєстрації, простота встановлення
- легко замінна батарея з захистом PCB
- автоматичне перемикання каналу для запобігання перешкод і надійної передачі
- захист тампером
- індикатор рівня сигналу і рівня температури навколишнього середовища
Технічні характеристики
Дальність виявлення: 12 x 12 м
Кут виявлення: 85.9°
Імунітет до тварин: до 30 кг
Швидкість виявлення: від 0.3 до 2 м/с
Робоча частота: 868 МГц
Дальність зв'язку з централлю: 1600 м (відкритий простір)
Технологія передачі: бездротова технологія Tri-X
Фільтр білого світла: 6500 лк
Живлення: 2 батареї CR123A
Термін служби батареї: 5 років
Робоча температура: -10°C ~ +55°C
Розміри: 65.5 x 103 x 48.5 мм
Вага: 141 г
Інші товари Hikvision
Бездротовий ретранслятор. Дальність зв'язку з централлю 1600м. Живлення AC 100-240 В. Резервне живлення: вбудована літієва батарея, до 35 годин. Розміри 150 x 150 x 25 мм
Бездротова вулична сирена Hikvision DS-PS1-E-WE-Red AX PRO
Бездротова вулична сирена. Акустична потужність 110дБ. Робоча частота 868МГц. Дальність зв'язку з централлю 1600м. Живлення 4 батареї CR123A або DC 12 В. Розміри 190 x 200 x 47.3 мм
Бездротова вулична сирена Hikvision DS-PS1-E-WE-Blue AX PRO
Бездротова LED-клавіатура Hikvision DS-PK1-E-WE AX PRO
Бездротова LED-клавіатура. Робоча частота 868МГц. Дальність зв'язку з централлю 1200м. Живлення 4 батареї AA. Розміри 140 x 86 x 22 мм
Бездротовий комбінований датчик руху і розбиття скла Hikvision DS-PDPG12P-EG2-WE AX PRO
Бездротовий комбінований датчик руху і розбиття скла. Дальність спрацьовування PIR-датчика: 12 м / 85.9°, датчика розбиття скла: 8 м / 120°. Імунітет від тварин до 30 кг. Робоча частота 868МГц. Дальність зв'язку з централлю 1600м. Живлення 2 батареї CR123A. Розміри 65.5 x 103 x 48.5 мм
Бездротовий зчитувач карт Mifare Hikvision DS-PT1-WE AX PRO
Бездротовий зчитувач карт Mifare. Робоча частота 868МГц. Дальність зв'язку з централлю 1200м. Живлення 3 батареї AA. Розміри 75 x 124 x 21 мм
Бездротова внутрішня сирена Hikvision DS-PS1-I-WE-Red AX PRO
Бездротова внутрішня сирена. Акустична потужність 90-110 дБ. Робоча частота 868МГц. Дальність зв'язку з централлю 1600м. Живлення 3 батареї CR123A. Розміри 88 x 88 x 32 мм